Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
widzę perspektyw, więc chyba czas zastanowić się nad ewakuacją do jakiegoś większego miasta - mówi.
Adrian, mimo że ma dopiero 20 lat, już bardzo poważnie planuje swoją przyszłość. - Wkrótce się żenię - mówi zadowolony. - Mam wspaniałą narzeczoną. Jakoś udało nam się na siebie trafić, mimo że Agnieszka pochodzi z daleka, bo z Ustronia.
EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA

Olga Bończyk w mniejszym seksie
Gwiazdę "Na dobre i na złe" zobaczymy niebawem u boku Cezarego Pazury!
Aktorka wystąpi w jednym z odcinków nowej serii "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Zagra dawną miłość Gustawa.
Mimo że pierwsza część nie była dobrze przyjęta, druga
widzę perspektyw, więc chyba czas zastanowić się nad ewakuacją do jakiegoś większego miasta&lt;/&gt; - mówi.<br>Adrian, mimo że ma dopiero 20 lat, już bardzo poważnie planuje swoją przyszłość. &lt;q&gt;- Wkrótce się żenię&lt;/&gt; - mówi zadowolony. &lt;q&gt;- Mam wspaniałą narzeczoną. Jakoś udało nam się na siebie trafić, mimo że Agnieszka pochodzi z daleka, bo z Ustronia.&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Olga Bończyk w mniejszym seksie&lt;/&gt;<br>Gwiazdę "Na dobre i na złe" zobaczymy niebawem u boku Cezarego Pazury!<br>Aktorka wystąpi w jednym z odcinków nowej serii "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Zagra dawną miłość Gustawa.<br>Mimo że pierwsza część nie była dobrze przyjęta, druga
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego