Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
1912 r.
(PAP)Raper nie pójdzie do więzienia

obyczaje Sean "Puffy" Combs, amerykański raper, został w piątek uniewinniony przez ławę przysięgłych od zarzutu przekupstwa i nielegalnego posiadania broni. Sąd rozpatrywał sprawę udziału Combsa w strzelaninie, do której doszło w grudniu 1999 r. w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku. W czasie incydentu trzy osoby zostały ranne.
Według prokuratury, gwiazdor popchnął jednego z gości klubu, wszczynając sprzeczkę, co skłoniło współtowarzysza rapera Jamaala "Shyne" Barrowa do otwarcia ognia.
(PAP)Kokony jedwabnika mogą zastępować ludzkie kości

Kokony jedwabników mogą być podłożem dla odtworzenia tkanki kostnej.
Choć uszkodzenia kości zwykle goją się same, bywa, że
1912 r.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Raper nie pójdzie do więzienia&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;obyczaje&lt;/&gt; Sean "Puffy" Combs, amerykański raper, został w piątek uniewinniony przez ławę przysięgłych od zarzutu przekupstwa i nielegalnego posiadania broni. Sąd rozpatrywał sprawę udziału Combsa w strzelaninie, do której doszło w grudniu 1999 r. w jednym z nocnych klubów w Nowym Jorku. W czasie incydentu trzy osoby zostały ranne.<br>Według prokuratury, gwiazdor popchnął jednego z gości klubu, wszczynając sprzeczkę, co skłoniło współtowarzysza rapera Jamaala "Shyne" Barrowa do otwarcia ognia.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kokony jedwabnika mogą zastępować ludzkie kości&lt;/&gt;<br><br>Kokony jedwabników mogą być podłożem dla odtworzenia tkanki kostnej.<br>Choć uszkodzenia kości zwykle goją się same, bywa, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego