Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Magazyn Plus GSM
Rok: 2003
dystans do całej "zadymy" show-biznesu. Z takim mężczyzną nie można nie osiągnąć sukcesu.

Czy rynkowa Anna Maria Jopek jest wypadkową wielu osób, czy też liryczne piosenki oddają prawdziwy charakter wokalistki?
. Liryczne piosenki. . . To nie jest cała prawda o mnie. Odpowiedzią są moje koncerty. Zapraszamy.

Poddaje się pani wpływom męża ? W jakiej mierze ? Czy tylko w wyborze repertuaru?
Uwielbiam poddawać się wpływom męża. Jest najzdolniejszym facetem, jakiego znam. Uwielbiamy razem pracować i dyskutować do świtu. Piszemy piosenki, słuchamy płyt i chowamy się w piwnicy przed naszymi dziećmi, kiedy robią się zbyt hałaśliwe.

Czy po ostatnich sukcesach wzrósł pani apetyt na zdobycie także zachodniej
dystans do całej "zadymy" show-biznesu. Z takim mężczyzną nie można nie osiągnąć sukcesu.<br><br>Czy rynkowa Anna Maria Jopek jest wypadkową wielu osób, czy też liryczne piosenki oddają prawdziwy charakter wokalistki?<br>. Liryczne piosenki. . . To nie jest cała prawda o mnie. Odpowiedzią są moje koncerty. Zapraszamy.<br><br>Poddaje się pani wpływom męża ? W jakiej mierze ? Czy tylko w wyborze repertuaru?<br>Uwielbiam poddawać się wpływom męża. Jest najzdolniejszym facetem, jakiego znam. Uwielbiamy razem pracować i dyskutować do świtu. Piszemy piosenki, słuchamy płyt i chowamy się w piwnicy przed naszymi dziećmi, kiedy robią się zbyt hałaśliwe.<br><br>Czy po ostatnich sukcesach wzrósł pani apetyt na zdobycie także zachodniej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego