Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Magazyn Plus GSM
Rok: 2003
dystans do całej "zadymy" show-biznesu. Z takim mężczyzną nie można nie osiągnąć sukcesu.

Czy rynkowa Anna Maria Jopek jest wypadkową wielu osób, czy też liryczne piosenki oddają prawdziwy charakter wokalistki?
. Liryczne piosenki. . . To nie jest cała prawda o mnie. Odpowiedzią są moje koncerty. Zapraszamy.

Poddaje się pani wpływom męża ? W jakiej mierze ? Czy tylko w wyborze repertuaru?
Uwielbiam poddawać się wpływom męża. Jest najzdolniejszym facetem, jakiego znam. Uwielbiamy razem pracować i dyskutować do świtu. Piszemy piosenki, słuchamy płyt i chowamy się w piwnicy przed naszymi dziećmi, kiedy robią się zbyt hałaśliwe.

Czy po ostatnich sukcesach wzrósł pani apetyt na zdobycie także zachodniej
dystans do całej "zadymy" show-biznesu. Z takim mężczyzną nie można nie osiągnąć sukcesu.<br><br>Czy rynkowa Anna Maria Jopek jest wypadkową wielu osób, czy też liryczne piosenki oddają prawdziwy charakter wokalistki?<br>. Liryczne piosenki. . . To nie jest cała prawda o mnie. Odpowiedzią są moje koncerty. Zapraszamy.<br><br>Poddaje się pani wpływom męża ? W jakiej mierze ? Czy tylko w wyborze repertuaru?<br>Uwielbiam poddawać się wpływom męża. Jest najzdolniejszym facetem, jakiego znam. Uwielbiamy razem pracować i dyskutować do świtu. Piszemy piosenki, słuchamy płyt i chowamy się w piwnicy przed naszymi dziećmi, kiedy robią się zbyt hałaśliwe.<br><br>Czy po ostatnich sukcesach wzrósł pani apetyt na zdobycie także zachodniej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!