Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
na zadane mu w tej sprawie pytania.
Czy informacja o zdarzeniu powinna według pana dostać się do mediów ?
Nie, w żadnym wypadku. Dziecko jest chore, nie wyrządziło nikomu krzywdy. Fakty podane w mediach są przekłamane. Dla dobra dziecka i rodziny informacja nie powinna wyjść poza szkołę.
Co dalej z uczennicą?
W porozumieniu z rodzicami zapadła decyzja, że dziewczynka będzie realizowała obowiązek szkolny we własnym obwodzie. W dalszym ciągu poddawana będzie psychoterapii.
Kto podał informację do mediów?
Nie wiem, takie informacje przynoszą więcej szkody jak pożytku.
J. Przedpełski


Turniej halowy na półmetku
Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza osiągnął półmetek. Przypominam
na zadane mu w tej sprawie pytania. <br>&lt;whon&gt;Czy informacja o zdarzeniu powinna według pana dostać się do mediów ?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Nie, w żadnym wypadku. Dziecko jest chore, nie wyrządziło nikomu krzywdy. Fakty podane w mediach są przekłamane. Dla dobra dziecka i rodziny informacja nie powinna wyjść poza szkołę.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Co dalej z uczennicą?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;W porozumieniu z rodzicami zapadła decyzja, że dziewczynka będzie realizowała obowiązek szkolny we własnym obwodzie. W dalszym ciągu poddawana będzie psychoterapii.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Kto podał informację do mediów?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Nie wiem, takie informacje przynoszą więcej szkody jak pożytku.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;J. Przedpełski&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Turniej halowy na półmetku&lt;/&gt;<br>Turniej Halowy w Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza osiągnął półmetek. Przypominam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego