Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: informacje o polisach ubezpieczeniowych
Rok: 2000
właściciela pojazdu bądź osoby działającej na jego rzecz po uprzedniej identyfikacji pojazdu i dokonaniu przez PZU indywidualnej oceny ryzyka.
2. Umowa ubezpieczenia zawierana jest w formie imiennej na podstawie danych zgłaszanych przez osobę wnioskującą zawarcie umowy ubezpieczenia z tym, że PZU może uzależnić zawarcie umowy ubezpieczenia od ich udokumentowania.
3. W porozumieniu z osobą wnioskującą zawarcie umowy określana jest suma ubezpieczenia, stanowiąca górną granicę odpowiedzialności PZU; suma ubezpieczenia ulega w czasie trwania ubezpieczenia pomniejszeniu o wypłaty odszkodowania (odszkodowań).
4. Suma ubezpieczenia nie może być określona na poziomie niższym niż 50% wartości pojazdu w dniu zawierania umowy ubezpieczenia.
5. Zwiększenie bądź uzupełnienie sumy
właściciela pojazdu bądź osoby działającej na jego rzecz po uprzedniej identyfikacji pojazdu i dokonaniu przez PZU indywidualnej oceny ryzyka.<br>2. Umowa ubezpieczenia zawierana jest w formie imiennej na podstawie danych zgłaszanych przez osobę wnioskującą zawarcie umowy ubezpieczenia z tym, że PZU może uzależnić zawarcie umowy ubezpieczenia od ich udokumentowania.<br>3. W porozumieniu z osobą wnioskującą zawarcie umowy określana jest suma ubezpieczenia, stanowiąca górną granicę odpowiedzialności PZU; suma ubezpieczenia ulega w czasie trwania ubezpieczenia pomniejszeniu o wypłaty odszkodowania (odszkodowań).<br>4. Suma ubezpieczenia nie może być określona na poziomie niższym niż 50% wartości pojazdu w dniu zawierania umowy ubezpieczenia.<br>5. Zwiększenie bądź uzupełnienie sumy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!