Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
odnalezienia - wśród setek innych, równie ważnych - właśnie TEGO tekstu.
Jeżeli zatem palec już Cię rozbolał od naciskania klawisza [Strzałka w dół], a w polu wyboru pliku końca listy nie widać, a co gorsza - żadna nazwa nic Ci nie mówi, musisz działać inaczej, gdyż "rzeczy nie stają się tak po prostu".
W trybie wyboru pliku w menu programu możesz znaleźć polecenie Konwersje|Wyszukaj plik na dysku (rzeczywiście, bardzo sensowna lokalizacja...). Gdy je wybierzesz, na ekranie pojawia się pole dialogu, przedstawione na rysunku 20-2.

Nie martw się, może ono dużo więcej, choć stara się nie robić takiego wrażenia. Na razie jednak w polu Ścieżka
odnalezienia - wśród setek innych, równie ważnych - właśnie TEGO tekstu.<br>Jeżeli zatem palec już Cię rozbolał od naciskania klawisza [Strzałka w dół], a w polu wyboru pliku końca listy nie widać, a co gorsza - żadna nazwa nic Ci nie mówi, musisz działać inaczej, gdyż "rzeczy nie stają się tak po prostu".<br>W trybie wyboru pliku w menu programu możesz znaleźć polecenie Konwersje|Wyszukaj plik na dysku (rzeczywiście, bardzo sensowna lokalizacja...). Gdy je wybierzesz, na ekranie pojawia się pole dialogu, przedstawione na rysunku 20-2.<br><br><br><br><br><br>Nie martw się, może ono dużo więcej, choć stara się nie robić takiego wrażenia. Na razie jednak w polu Ścieżka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego