Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Łukasz
Tytuł: strona o żeglarstwie
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
się nie nadaje - zostawia smugi. Nadaje się jedynie do niektórych zastosowań np. przy malowaniu pierwszej warstwy na gołym drewnie. Stare wygi twierdza, ze tylko pędzel zapewnia właściwe wtarcie farby w podłoże.
* Wałek: Używany najczęściej. Trzeba tylko dbać o odpowiednią gęstość lakieru w przeciwnym razie (za gęsta) zrobi się "skórka pomarańczowa" Wałki musza być specjalne "z futerkiem". Wałki z gąbki rozpuszczają się podczas malowania i zostawiają śmieci na lakierze.
* Pistolet: Jeżeli ktoś ma warunki... Tyle, ze przy pistolecie zużywa się więcej farby. I trzeba dbać o gęstość farby.
* Europad:(euromal, europedzel itp.) - nakłada bardzo równomierną, gładką i cienką warstwę lakieru. Nie robi
się nie nadaje - zostawia smugi. Nadaje się jedynie do niektórych zastosowań np. przy malowaniu pierwszej warstwy na gołym drewnie. Stare wygi twierdza, ze tylko pędzel zapewnia właściwe wtarcie farby w podłoże. <br>* Wałek: Używany najczęściej. Trzeba tylko dbać o odpowiednią gęstość lakieru w przeciwnym razie (za gęsta) zrobi się "skórka pomarańczowa" Wałki musza być specjalne "z futerkiem". Wałki z gąbki rozpuszczają się podczas malowania i zostawiają śmieci na lakierze. <br>* Pistolet: Jeżeli ktoś ma warunki... Tyle, ze przy pistolecie zużywa się więcej farby. I trzeba dbać o gęstość farby. <br>* Europad:(euromal, europedzel itp.) - nakłada bardzo równomierną, gładką i cienką warstwę lakieru. Nie robi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego