Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
miasto. Bardzo lubię filmy, które tu się kręci i ekscytuję się wszystkim, co powstaje w tutejszych wytwórniach. Nie próbuję zdobyć Hollywood, ale jeśli ktoś stamtąd zaproponuje mi rolę w filmie i uznam ją za ciekawą, dlaczego nie?
Kierując się tą prostą filozofią, przyjął propozycję zagrania rycerza Jedi o imieniu Obi-Wan Kenobi w czwartej (w kolejności realizacji), a pierwszej (jeśli chodzi o chronologię opowiedzianej historii) części "Gwiezdnych wojen" Lucasa - "Episode I: The Phantom Menace".
- Chciałem zagrać tę rolę i oni chcieli, bym ją zagrał. Zrobiłem to. Sprawa jest prosta - odpowiada na niekończące się pytania z serii "dlaczego?"
A poza tym gra
miasto. Bardzo lubię filmy, które tu się kręci i ekscytuję się wszystkim, co powstaje w tutejszych wytwórniach. Nie próbuję zdobyć Hollywood, ale jeśli ktoś stamtąd zaproponuje mi rolę w filmie i uznam ją za ciekawą, dlaczego nie?<br>Kierując się tą prostą filozofią, przyjął propozycję zagrania rycerza Jedi o imieniu Obi-Wan Kenobi w czwartej (w kolejności realizacji), a pierwszej (jeśli chodzi o chronologię opowiedzianej historii) części "Gwiezdnych wojen" Lucasa - "Episode I: The Phantom Menace". <br>- Chciałem zagrać tę rolę i oni chcieli, bym ją zagrał. Zrobiłem to. Sprawa jest prosta - odpowiada na niekończące się pytania z serii "dlaczego?" <br>A poza tym gra
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego