Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telekomunikacyjne
Rok: 2000
są wówczas niższe.
usługi dostępne w ramach oferty pop
( Poczta Głosowa Poczta głosowa to komórkowa "automatyczna sekretarka" , która umożliwia pozostawienie wiadomości, gdy nie możesz odebrać telefonu, ponieważ.
- telefon jest wyłączony,
- numer jest zajęty, gdyż prowadzona jest inna rozmowa,
- rozmowa nie zostaje podjęta,
- użytkownik znajduje się poza zasięgiem sieci.
( Przychodzące Krótkie Wiadomości SMS - Short Message Service Funkcja ta umożliwia otrzymywanie wiadomości tekstowych za pomocą własnego telefonu.
Oprócz treści, SMS zawiera informację o dniu i godzinie otrzymania wiadomości oraz numer nadawcy. W chwili otrzymania wiadomości SMS, na wyświetlaczu ukazuje się symbol koperty i słychać cichy dźwięk.
( Identyfikacja Numeru Dzwoniącego Usługa ta pozwala sprawdzić
są wówczas niższe.<br>usługi dostępne w ramach oferty pop<br>( Poczta Głosowa Poczta głosowa to komórkowa "automatyczna sekretarka" , która umożliwia pozostawienie wiadomości, gdy nie możesz odebrać telefonu, ponieważ.<br>- telefon jest wyłączony, <br>- numer jest zajęty, gdyż prowadzona jest inna rozmowa, <br>- rozmowa nie zostaje podjęta, <br>- użytkownik znajduje się poza zasięgiem sieci.<br>( Przychodzące Krótkie Wiadomości SMS - Short Message Service Funkcja ta umożliwia otrzymywanie wiadomości tekstowych za pomocą własnego telefonu.<br>Oprócz treści, SMS zawiera informację o dniu i godzinie otrzymania wiadomości oraz numer nadawcy. W chwili otrzymania wiadomości SMS, na wyświetlaczu ukazuje się symbol koperty i słychać cichy dźwięk.<br>( Identyfikacja Numeru Dzwoniącego Usługa ta pozwala sprawdzić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego