Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
namówić ich do złamania jakichkolwiek zasad. Także tych łóżkowych.
Czekolada: Czekoladoholicy to ekstrawertycy ze skłonnością do dominacji. Chcą grać pierwsze skrzypce w związku. Łatwo się nudzą, więc jak najdłużej pozostań dla niego słodką tajemnicą.
Wanilia: Myślisz, że ktoś, kto wybiera pozbawiony ekscentrycznych domieszek smak, jest pozbawiony fantazji? Nic bardziej błędnego. Wielbiciele wanilii kochają eksperymenty, lubią ryzyko i flirty.
Truskawki: Faceci, którzy zamawiają owocowe smaki, są wrażliwi i nieśmiali. Jeśli więc lubisz dominować, to kąsek dla ciebie. Mogą też być trochę zagubieni, więc przygotuj się do roli opiekunki.

Mężczyzna prawie doskonały

Nowy czy sprawdzony?
Wszystko w życiu ma swoje dobre i złe
namówić ich do złamania jakichkolwiek zasad. Także tych łóżkowych.<br>Czekolada: &lt;orig&gt;Czekoladoholicy&lt;/&gt; to ekstrawertycy ze skłonnością do dominacji. Chcą grać pierwsze skrzypce w związku. Łatwo się nudzą, więc jak najdłużej pozostań dla niego słodką tajemnicą.<br>Wanilia: Myślisz, że ktoś, kto wybiera pozbawiony ekscentrycznych domieszek smak, jest pozbawiony fantazji? Nic bardziej błędnego. Wielbiciele wanilii kochają eksperymenty, lubią ryzyko i flirty.<br>Truskawki: Faceci, którzy zamawiają owocowe smaki, są wrażliwi i nieśmiali. Jeśli więc lubisz dominować, to kąsek dla ciebie. Mogą też być trochę zagubieni, więc przygotuj się do roli opiekunki.<br><br>&lt;tit&gt;Mężczyzna prawie doskonały&lt;/&gt;<br><br>Nowy czy sprawdzony?<br>Wszystko w życiu ma swoje dobre i złe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego