Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
angielski i polski. Jego matka pochodzi z Polski. Drugie imię nadała synowi w dowód uznania dla Lecha Wałęsy.
(PAP)Wyścig wołów

Podczas odbywającej się w Kila Raipur 67. edycji festiwalu sportowego jedną z konkurencji były wyścigi wołów zaprzężonych do dwukołowych wózków.
(PAP)Prowosławni rozpoczęli post

RELIGIA 40-dniowy post poprzedzający Wielkanoc rozpoczęli w poniedziałek wyznawcy prawosławia, których największe w kraju skupiska są w województwie podlaskim.
W tym roku prawosławni obchodzić będą święta wielkanocne 15 kwietnia, czyli w tym samym terminie co katolicy. Okres wstrzemięźliwości zapoczątkowało czytanie w cerkwiach kanonu pokutnego św. Andrzeja z Krety z IX wieku.
(PAP)Cieżarówka leci na
angielski i polski. Jego matka pochodzi z Polski. Drugie imię nadała synowi w dowód uznania dla Lecha Wałęsy.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyścig wołów&lt;/&gt;<br><br>Podczas odbywającej się w Kila Raipur 67. edycji festiwalu sportowego jedną z konkurencji były wyścigi wołów zaprzężonych do dwukołowych wózków.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prowosławni rozpoczęli post&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;RELIGIA&lt;/&gt; 40-dniowy post poprzedzający Wielkanoc rozpoczęli w poniedziałek wyznawcy prawosławia, których największe w kraju skupiska są w województwie podlaskim.<br>W tym roku prawosławni obchodzić będą święta wielkanocne 15 kwietnia, czyli w tym samym terminie co katolicy. Okres wstrzemięźliwości zapoczątkowało czytanie w cerkwiach kanonu pokutnego św. Andrzeja z Krety z IX wieku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Cieżarówka leci na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego