Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ZRÓB TO SAM
Pianka do czyszczenia tapicerki
Foteli i tylnej kanapy auta nie da się wytrzepać jak dywanu. A im też należy się odświeżenie. Użyj specjalnej pianki do tapicerki.
Cena - 7,70 zł

Szampon samochodowy
Karoseria to nie jakiś tam garnek emaliowany. Wymaga czegoś więcej niż płyn do mycia naczyń. Wymaga pełnowartościowego szamponu.
Cena - 4 zł

Pianka do mycia szyb
Szkło brudzi się najszybciej. Zawsze woź więc ze sobą środek do mycia szyb. Dobrze zrobi oknom, reflektorom i lusterkom.
Cena - 6,60 zł

Preparat do mycia felg
Felgi i kapsle kół brudzą się szybko i trwale. Zwykły szampon nie da rady
ZRÓB TO SAM<br>Pianka do czyszczenia tapicerki<br>Foteli i tylnej kanapy auta nie da się wytrzepać jak dywanu. A im też należy się odświeżenie. Użyj specjalnej pianki do tapicerki.<br>Cena - 7,70 zł<br><br>Szampon samochodowy<br>Karoseria to nie jakiś tam garnek emaliowany. Wymaga czegoś więcej niż płyn do mycia naczyń. Wymaga pełnowartościowego szamponu.<br>Cena - 4 zł<br><br>Pianka do mycia szyb<br>Szkło brudzi się najszybciej. Zawsze woź więc ze sobą środek do mycia szyb. Dobrze zrobi oknom, reflektorom i lusterkom.<br>Cena - 6,60 zł<br><br>Preparat do mycia felg<br>Felgi i kapsle kół brudzą się szybko i trwale. Zwykły szampon nie da rady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego