Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
a ona siada na tobie, trzymając się rękoma za twoją szyję.
- kładziesz się plecami na desce surfingowej, ona siada na tobie okrakiem.
w pozycji "złotej rybki"
Ta ostatnia jest formą rozgrzewki. Polega na pieszczeniu się bez rąk, które są trzymane z tyłu. Poza tym - wszystkie chwyty dozwolone.

Zanurzenie do pasa

Wyższa szkoła jazda, w której umiejętności pływackie są połączone ze sprawnością korzystania z koła ratunkowego lub materaca.
- Ona kładzie się na plecach, głowę wspierając na kole lub materacu, ty stajesz w środku, oplatając sobie jej nogi wokół bioder.
- Ona kładzie się na wodzie twarzą do trzymanego materaca lub koła ratunkowego, ty stajesz z
a ona siada na tobie, trzymając się rękoma za twoją szyję.<br>- kładziesz się plecami na desce surfingowej, ona siada na tobie okrakiem.<br>w pozycji "złotej rybki"<br>Ta ostatnia jest formą rozgrzewki. Polega na pieszczeniu się bez rąk, które są trzymane z tyłu. Poza tym - wszystkie chwyty dozwolone.<br><br>&lt;tit&gt;Zanurzenie do pasa&lt;/&gt;<br><br>Wyższa szkoła jazda, w której umiejętności pływackie są połączone ze sprawnością korzystania z koła ratunkowego lub materaca.<br>- Ona kładzie się na plecach, głowę wspierając na kole lub materacu, ty stajesz w środku, oplatając sobie jej nogi wokół bioder.<br>- Ona kładzie się na wodzie twarzą do trzymanego materaca lub koła ratunkowego, ty stajesz z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego