Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
podłączania urządzeń metrami kabli.

Amerykański koncern Microsoft chce, aby domowym centrum rozrywki stała się najnowsza konsola do gier Xbox 360 mająca pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku. Masz ochotę obejrzeć film z DVD na ekranie telewizora w sypialni? Niepotrzebny ci dodatkowy odtwarzacz. Jedna konsola w domu, właśnie taka jak Xbox 360, wyposażona w twardy dysk, na życzenie nagra film z telewizji i prześle na dowolne urządzenie w domu. W ten sposób film obejrzą wszyscy członkowie rodziny jednocześnie na monitorach rozsianych po całym mieszkaniu.
Na razie Xbox ma sterować domową rozrywką, ale być może w przyszłości stanie się dyrygentem wszystkich urządzeń
podłączania urządzeń metrami kabli. <br><br>Amerykański koncern Microsoft chce, aby domowym centrum rozrywki stała się najnowsza konsola do gier Xbox 360 mająca pojawić się w sprzedaży w przyszłym roku. Masz ochotę obejrzeć film z DVD na ekranie telewizora w sypialni? Niepotrzebny ci dodatkowy odtwarzacz. Jedna konsola w domu, właśnie taka jak Xbox 360, wyposażona w twardy dysk, na życzenie nagra film z telewizji i prześle na dowolne urządzenie w domu. W ten sposób film obejrzą wszyscy członkowie rodziny jednocześnie na monitorach rozsianych po całym mieszkaniu.<br>Na razie Xbox ma sterować domową rozrywką, ale być może w przyszłości stanie się dyrygentem wszystkich urządzeń
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!