Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 27/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
kategoriach - m.in. w kategorii najlepszego utworu rythmandbluesowego.
Elton John został uznany za najlepszego wokalistę muzyki pop za "Candle in the Wind 1997" - utwór w hołdzie księżnej Dianie.

Najlepszym producentem roku został już po raz trzeci Kenneth "Babyface" Edmonds. Najlepszym klasycznym albumem roku okrzyknięto "Beethoven: Premiers - Cello Concertos" nagrany przez Yo-Yo Ma.
Jamiroquai wygrał swoim "Virtual Insanity" w kategorii najlepszego zespołu pop.

Grammy Awards są w przemyśle muzycznym odpowiednikiem filmowych Oscarów. Uhonorowanie świadczy o sukcesie komercyjnym i profesjonalizmie. Nagrody przyznawane są przez liczącą 9000 członków akademię: przedstawicieli przemysłu fonograficznego, dziennikarzy muzycznych i laureatów Grammy z ubiegłych lat.
PATRYCJA MICHALAK (PAP
kategoriach - m.in. w kategorii najlepszego utworu &lt;orig&gt;rythmandbluesowego&lt;/&gt;. <br>Elton John został uznany za najlepszego wokalistę muzyki pop za "Candle in the Wind 1997" - utwór w hołdzie księżnej Dianie.<br><br>Najlepszym producentem roku został już po raz trzeci Kenneth "Babyface" Edmonds. Najlepszym klasycznym albumem roku okrzyknięto "Beethoven: Premiers - Cello Concertos" nagrany przez Yo-Yo Ma. <br>Jamiroquai wygrał swoim "Virtual Insanity" w kategorii najlepszego zespołu pop. <br><br>Grammy Awards są w przemyśle muzycznym odpowiednikiem filmowych Oscarów. Uhonorowanie świadczy o sukcesie komercyjnym i profesjonalizmie. Nagrody przyznawane są przez liczącą 9000 członków akademię: przedstawicieli przemysłu fonograficznego, dziennikarzy muzycznych i laureatów Grammy z ubiegłych lat.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;PATRYCJA MICHALAK (PAP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego