Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Ogniem i mieczem", "Pianista", "Złoto dezerterów", ale tylko kilka dni zdjęciowych. Co robiła Pani pomiędzy?
J.B.: Mam kalwińską duszę, która nie pozwala mi się lenić. Grywałam w serialach, robiłam w telewizji program kulinarny, inny o urządzaniu mieszkania i kupowaniu kaloryferów, moderowałam czaty w Wirtualnej Polsce, pisałam też felietony, teksty.
Z czego Pani wtedy żyła? Paweł Wilczak wspominał, że kiedy był bez pracy, nieraz przez tydzień za całe menu musiał mu wystarczyć bochenek chleba.
J.B.: Miałam okresy wielkiej biedy, ale wychowałam się w niezamożnym domu i potrafię radzić sobie z małym budżetem. Umiem przeżyć na naleśnikach ze szpinakiem i ogórkowej.
Co
Ogniem i mieczem", "Pianista", "Złoto dezerterów", ale tylko kilka dni zdjęciowych. Co robiła Pani pomiędzy?&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.B.: Mam kalwińską duszę, która nie pozwala mi się lenić. Grywałam w serialach, robiłam w telewizji program kulinarny, inny o urządzaniu mieszkania i kupowaniu kaloryferów, moderowałam czaty w Wirtualnej Polsce, pisałam też felietony, teksty.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Z czego Pani wtedy żyła? Paweł Wilczak wspominał, że kiedy był bez pracy, nieraz przez tydzień za całe menu musiał mu wystarczyć bochenek chleba.&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;J.B.: Miałam okresy wielkiej biedy, ale wychowałam się w niezamożnym domu i potrafię radzić sobie z małym budżetem. Umiem przeżyć na naleśnikach ze szpinakiem i ogórkowej.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego