Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 12.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Wybory zaraz się zaczną.

Maluchy w piżamach

Najpierw swoje wdzięki prezentują kilkulatki, które rozbawiają widownię do łez. - Mam na imię Magda, lubię oglądać bajki i bawić się lalkami - przedstawia się kandydatka z numerem 4. Mamy niecierpliwie wyglądają zza kulis.
- Zabawne, denerwujemy się bardziej niż nasze dzieci - mówi jedna z nich. Za chwilę występ w strojach sportowych, potem w balowych. Mają tylko kilka minut, by przebrać pociechy. Jeszcze pokaz w piżamkach i chwila wytchnienia.

Czas na nastolatki

Zanim wyjdą na scenę, każda dostaje od pani Ireny klapsa. - To na szczęście - wyjaśnia.
Nastolatki najpierw prezentują stroje szkolne, potem sportowe. Uśmiechem starają się ukryć zdenerwowanie
Wybory zaraz się zaczną.<br><br>&lt;tit&gt;Maluchy w piżamach&lt;/&gt;<br><br>Najpierw swoje wdzięki prezentują kilkulatki, które rozbawiają widownię do łez. - Mam na imię Magda, lubię oglądać bajki i bawić się lalkami - przedstawia się kandydatka z numerem 4. Mamy niecierpliwie wyglądają zza kulis. <br>- Zabawne, denerwujemy się bardziej niż nasze dzieci - mówi jedna z nich. Za chwilę występ w strojach sportowych, potem w balowych. Mają tylko kilka minut, by przebrać pociechy. Jeszcze pokaz w piżamkach i chwila wytchnienia. <br><br>&lt;tit&gt;Czas na nastolatki&lt;/&gt;<br><br>Zanim wyjdą na scenę, każda dostaje od pani Ireny klapsa. - To na szczęście - wyjaśnia. <br>Nastolatki najpierw prezentują stroje szkolne, potem sportowe. Uśmiechem starają się ukryć zdenerwowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego