Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
kolanach mojego małego 1,5-rocznego synka, z jaką zdumiewającą przyjemnością nosi go całe wieczory na rękach, opowiada mu coś, a on, zauroczony, trzęsący się z zachwytu, zakochany, nie pozwala jej ani na chwilę zająć się czym innym.
Patrzę, patrzę i myślę jak ją wychowałam. Czy ma szansę być szczęśliwa?
Za chwilę urodzę znów, "nowe" małe dziecko. Wszystko co mam robić dalej, jak wygląda moje życie, nowy dom, wszystkie moje myśli są poświęcone tym dwojgu małym dzieciom, z których jedno już jest z nami, a na drugie czekamy. Całe moje życie zawodowe, prywatne, decyzje, uczucia, styl życia jest im podporządkowany.
Jej, nigdy
kolanach mojego małego 1,5-rocznego synka, z jaką zdumiewającą przyjemnością nosi go całe wieczory na rękach, opowiada mu coś, a on, zauroczony, trzęsący się z zachwytu, zakochany, nie pozwala jej ani na chwilę zająć się czym innym.<br>Patrzę, patrzę i myślę jak ją wychowałam. Czy ma szansę być szczęśliwa?<br>Za chwilę urodzę znów, "nowe" małe dziecko. Wszystko co mam robić dalej, jak wygląda moje życie, nowy dom, wszystkie moje myśli są poświęcone tym dwojgu małym dzieciom, z których jedno już jest z nami, a na drugie czekamy. Całe moje życie zawodowe, prywatne, decyzje, uczucia, styl życia jest im podporządkowany.<br>Jej, nigdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego