Typ tekstu: Książka
Autor: Andrzej Horubała
Tytuł: Farciarz
Rok: 2003
rozumu ksiądz biskup może mnie angażować? I to do imprezy zrodzonej w chorym umyśle?
- Fuck you! - Walę z całej siły dłonią w kierownicę - Fuck!
Wciskam pedał gazu do dechy i jak jakiś szpaner licealista palę gumę, ruszając z przeraźliwym piskiem opon.
Fuck! Tylko jakiś biskup idiota może mi zaufać. Niezłe! Zachciało się panu Andrzejkowi reżyserii końca świata! Nie dla psa kiełbasa! Wracaj, głupi wale, do domu, siedź na dupie i tłucz programiki rozrywkowe. A co ty myślałeś, że za zasługi? Chyba w płodzeniu dzieci. Czas do domku, palancie!

A więc już nigdy się porządnie nie wyspowiadam? Nie stanę w blasku prawdy
rozumu ksiądz biskup może mnie angażować? I to do imprezy zrodzonej w chorym umyśle? <br>- Fuck you! - Walę z całej siły dłonią w kierownicę - Fuck!<br>Wciskam pedał gazu do dechy i jak jakiś szpaner licealista palę gumę, ruszając z przeraźliwym piskiem opon. <br>Fuck! Tylko jakiś biskup idiota może mi zaufać. Niezłe! Zachciało się panu Andrzejkowi reżyserii końca świata! Nie dla psa kiełbasa! Wracaj, głupi wale, do domu, siedź na dupie i tłucz programiki rozrywkowe. A co ty myślałeś, że za zasługi? Chyba w płodzeniu dzieci. Czas do domku, palancie!<br><br>A więc już nigdy się porządnie nie wyspowiadam? Nie stanę w blasku prawdy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!