Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
tegorocznych Lipskich Targów Książki. Lipskie targi odwiedziło w tym roku 65 tys. osób.
(PAP)Austriacy tańczyli w Kaliszu najlepiej

TANIEC Austriacki zespół "CIE. No Va S" z Linzu za spektakl pt. "The Second Skine" zdobył pierwszą nagrodę IX Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu.
(PAP)Najnowsze prace Bałki w Zachęcie

WYSTAWA W Zachęcie od poniedziałku można oglądać wystawę prac jednego z najbardziej cenionych polskich rzeźbiarzy - Mirosława Bałki. Prezentowane dzieła powstały na przełomie 2000 i 2001 roku.
(PAP)Baka jednak nie zagra Brunnera

Scenariusz pełnometrażowego filmu o Hansie Klossie ma zostać ukończony do końca tego miesiąca.
Zbigniew Safjan i Andrzej Szypulski
tegorocznych Lipskich Targów Książki. Lipskie targi odwiedziło w tym roku 65 tys. osób.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Austriacy tańczyli w Kaliszu najlepiej&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TANIEC&lt;/&gt; Austriacki zespół "CIE. No Va S" z Linzu za spektakl pt. "The Second Skine" zdobył pierwszą nagrodę IX Międzynarodowych Prezentacji Współczesnych Form Tanecznych w Kaliszu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Najnowsze prace Bałki w Zachęcie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;WYSTAWA&lt;/&gt; W Zachęcie od poniedziałku można oglądać wystawę prac jednego z najbardziej cenionych polskich rzeźbiarzy - Mirosława Bałki. Prezentowane dzieła powstały na przełomie 2000 i 2001 roku.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Baka jednak nie zagra Brunnera&lt;/&gt;<br><br>Scenariusz pełnometrażowego filmu o Hansie Klossie ma zostać ukończony do końca tego miesiąca.<br>Zbigniew Safjan i Andrzej Szypulski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego