Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.08 (6)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Zacznijcie zbierać podpisy pod petycją dla rządu, aby karać zboczeńców.
SzyMarek

Więcej Faktu w Opolu!
To jest wyjątkowa, najlepsza gazeta codzienna w Polsce. Często trudno ją kupić w Opolu - należy zwiększyć nakład. Proszę o piękne kobiety, ale w całości. Różnorodność wiadomości daje pełnię zadowolenia przy ich czytaniu.
Lolek z Opola

Zadowolenia ministra
Chciałbym zobaczyć, czy tak samo będzie zadowolony p. Hausner, gdy będzie oddawał biednym swoją "trzynastkę", jak jest zadowolony, gdy mówi o oszczędnościach poczynionych na ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.
Ziuta z Zakopanego

Weź udział w turnieju
SPORT
Masz ochotę zagrać w zawodach siatkarskich? Jeśli tak, to zbierz
Zacznijcie zbierać podpisy pod petycją dla rządu, aby karać zboczeńców. <br>&lt;au&gt;SzyMarek&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;Więcej Faktu w Opolu!&lt;/&gt;<br>To jest wyjątkowa, najlepsza gazeta codzienna w Polsce. Często trudno ją kupić w Opolu - należy zwiększyć nakład. Proszę o piękne kobiety, ale w całości. Różnorodność wiadomości daje pełnię zadowolenia przy ich czytaniu. <br>&lt;au&gt;Lolek z Opola&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;div1&gt;<br>&lt;tit1&gt;Zadowolenia ministra&lt;/&gt;<br>Chciałbym zobaczyć, czy tak samo będzie zadowolony p. Hausner, gdy będzie oddawał biednym swoją "trzynastkę", jak jest zadowolony, gdy mówi o oszczędnościach poczynionych na ludziach, którzy ledwo wiążą koniec z końcem.<br>&lt;au&gt;Ziuta z Zakopanego&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Weź udział w turnieju&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;SPORT&lt;/&gt;<br>Masz ochotę zagrać w zawodach siatkarskich? Jeśli tak, to zbierz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!