Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, zdrowiu
Rok powstania: 2001
Tak. Wodoodporne i naprawdę. Zmaluję usta... Wzięłam sobie teraz dwie, ale wiesz jak to jest. Akurat tego próbek nie ma. I spodobała mi się ta. Pamiętasz, ty też sobie ją kupiłaś kiedyś. Kolor podobny, prawda?
Yhy. Tak. Tak.
Wiesz, że ja sobie też ją później kupiłam?
I co? Niezadowolona byłaś?
Zadowolona jestem, tylko jak ty sobie wtedy kupiłaś wiesz za jaką cenę?
Tak?
Taniej. A ja miałam okazję sobie kupić taniej i wreszcie jeden raz to taniej nie kupiłam w ogóle, drugi raz zamówiłam tobie.
Tak. Odstąpiłaś mi swoją.
Tak. A później była...
Z tym, że to było wtedy też wodoodporne
Tak. Wodoodporne i naprawdę. Zmaluję usta... Wzięłam sobie teraz dwie, ale wiesz jak to jest. Akurat tego próbek nie ma. I spodobała mi się ta. Pamiętasz, &lt;overlap&gt;ty też&lt;/&gt; sobie ją kupiłaś kiedyś. Kolor podobny, prawda?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;overlap&gt;Yhy.&lt;/&gt; Tak. Tak.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Wiesz, że ja sobie też ją później kupiłam?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;I co? Niezadowolona byłaś?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Zadowolona jestem, tylko jak ty sobie wtedy kupiłaś wiesz za jaką cenę?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak?&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Taniej. A ja miałam okazję sobie kupić taniej i wreszcie jeden raz to taniej nie kupiłam w ogóle, drugi raz zamówiłam tobie.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Tak. Odstąpiłaś mi swoją.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak. A później była...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Z tym, że to było wtedy też wodoodporne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego