Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk

Fan Club Polonia
Zgodnie z życzeniem kibiców Polonii uruchamiamy
Radosław Kurgan, Filip Zieliński-trzy, Bartek Kaleta, Michał Przystasz, Kamil Kisieniowski. Drugi mecz w Pasłęku (12 września) z Piastem Wilczęta i znowu wysoka wygrana bo aż 7:0(4:0), bramki zdobyli: Kamil Kisieniowski, Karol Stankiewicz , Radosław Kuśmierczyk, Rafał Niemirski-trzy, Michał Przystasz. W 3 kolejce we Fromborku podejmował nas "Zalew", drużyna która zajmuje drugie miejsce w tabeli. W pierwszej połowie wynik brzmiał 1:1, bramkę zdobył Michał Przystasz, w drugiej połowie zaczęliśmy strzelać bramki i wynik końcowy to 5:2, cztery kolejne bramki zdobyli Filip Zieliński-3 i Kamil Kisieniowski-1.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Fan Club Polonia&lt;/&gt;<br>Zgodnie z życzeniem kibiców Polonii uruchamiamy