Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
i tak byli jeszcze zbyt nisko i dysponowali zbyt małą prędkością. To nie mogło skończyć się sukcesem. Nawet tylko z dwoma Anabami AA-6, (a z pewnością wieźli je pod skrzydłami) MiG-25P nie był w stanie rozwinąć większej prędkości jak 2.7 Ma.
SR-71A właśnie zostawiał za sobą Zalew Szczeciński, kiedy rosyjskie MiGi znajdowały się dokładnie nad Piłą. z rosnącą ciekawością przyglądałem się tym nijak nie pasującym do siebie kawałkom układanki. Na tej swego rodzaju szachownicy ktoś umieścił dwie dodatkowe figury, stawiając je od razu na przegrane pole.
Cel przeskakiwał przez kolejne kratki komputera. Trzebiatów, Kołobrzeg, Mielno, minął od
i tak byli jeszcze zbyt nisko i dysponowali zbyt małą prędkością. To nie mogło skończyć się sukcesem. Nawet tylko z dwoma Anabami AA-6, (a z pewnością wieźli je pod skrzydłami) MiG-25P nie był w stanie rozwinąć większej prędkości jak 2.7 Ma.<br>SR-71A właśnie zostawiał za sobą Zalew Szczeciński, kiedy rosyjskie MiGi znajdowały się dokładnie nad Piłą. z rosnącą ciekawością przyglądałem się tym nijak nie pasującym do siebie kawałkom układanki. Na tej swego rodzaju szachownicy ktoś umieścił dwie dodatkowe figury, stawiając je od razu na przegrane pole.<br>Cel przeskakiwał przez kolejne kratki komputera. Trzebiatów, Kołobrzeg, Mielno, minął od
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego