Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.22 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
wypracowanie tak, że gardło się ściska. Adaś nigdy nie pomyliłby przecinka, daty, nazwiska i sprawy, jest absolutnie precyzyjny.
Który z chłopców uczy się lepiej?
- Obaj tak samo. Jędruś połyka książki szybko, tak jak ja, potrafi przeczytać dwie dziennie. Mąż i Adaś czytają książki spokojnie, ale zawsze dokładnie i do końca. Zapamiętują każdy szczegół. My z Jędrkiem czytamy, czytamy, łapczywie, ale zostają w nas tylko wrażenia, klimat, atmosfera i interesujące nas drobiazgi.
Więc mąż i Adaś śmieją się z pani i z Jędrusia.
- Mało powiedziane! Ich to oburza! Nie możemy się nadziwić z mężem, że rodzeństwo może być aż tak różne. Z
wypracowanie tak, że gardło się ściska. Adaś nigdy nie pomyliłby przecinka, daty, nazwiska i sprawy, jest absolutnie precyzyjny.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Który z chłopców uczy się lepiej?&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;- Obaj tak samo. Jędruś połyka książki szybko, tak jak ja, potrafi przeczytać dwie dziennie. Mąż i Adaś czytają książki spokojnie, ale zawsze dokładnie i do końca. Zapamiętują każdy szczegół. My z Jędrkiem czytamy, czytamy, łapczywie, ale zostają w nas tylko wrażenia, klimat, atmosfera i interesujące nas drobiazgi.&lt;/&gt;<br>&lt;who5&gt;Więc mąż i Adaś śmieją się z pani i z Jędrusia.&lt;/&gt;<br>&lt;who6&gt;- Mało powiedziane! Ich to oburza! Nie możemy się nadziwić z mężem, że rodzeństwo może być aż tak różne. Z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego