Typ tekstu: Blog
Autor: Magda
Tytuł: lalka-magda
Rok: 2003
To trąci gorzką prawdą... Mam przynajmniej wymówkę :) Piję z racji swojego zawodu. O! Nie jest ze mną dobrze ostatnio, oj nie jest. Może zasięgnąć porady u specjalisty?
Ja tu gadu, gadu, a zaraz obiad mi się spali! Fakt, późno dziś go robię, ale do cholerki przed chwilą przyszłam do domu.


Zapowiada się kolejna niezła impreza :)

W natłoku obowiązków zapomniałam o swoich urodzinach. Wypadają 22 sierpnia, czyli jutro. Zorganizuję je w sobotę, bo przecież wszyscy znajomi w tygodniu pracują, a ja nie wyrobię się z przygotowaniami do jutra. Ostatkiem sił poproszę o składanie szczerych życzeń. Zostawiam Wam na nie dużo miejsca :)
A ja
To trąci gorzką prawdą... Mam przynajmniej wymówkę &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt; Piję z racji swojego zawodu. O! Nie jest ze mną dobrze ostatnio, oj nie jest. Może zasięgnąć porady u specjalisty? <br>Ja tu gadu, gadu, a zaraz obiad mi się spali! Fakt, późno dziś go robię, ale do cholerki przed chwilą przyszłam do domu.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Zapowiada się kolejna niezła impreza &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br>W natłoku obowiązków zapomniałam o swoich urodzinach. Wypadają 22 sierpnia, czyli jutro. Zorganizuję je w sobotę, bo przecież wszyscy znajomi w tygodniu pracują, a ja nie wyrobię się z przygotowaniami do jutra. Ostatkiem sił poproszę o składanie szczerych życzeń. Zostawiam Wam na nie dużo miejsca &lt;emot&gt;:)&lt;/&gt;<br>A ja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego