Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy żywności
Rok: 1997
sklepowych. Prawie nikt nie podaje "daty palenia", a jedynie "najlepiej spożyć przed...". Nie ma więc określenia jednoznacznego, czy jest to produkt świeży, czy stary.
Dzięki ogólnopolskiej sieci mini - palarek "EXCELSO" palone jest na bieżąco według zapotrzebowania konsumentów. Mini - palarki sprzedają kawę w "detalu" i są równocześnie hurtowniami dla okolicznych sklepów. Zawsze podajemy "datę palenia". W tym systemie kawa "EXCELSO" musi być i jest najświeższa na rynku.
A WIĘC KTÓRA KAWA JEST NAJLEPSZA ???
- Jeżeli są to robusty lub mieszanki - to trudno obiektywnie odpowiedzieć, która jest lepsza. Decyduje gust i podatność na reklamę.
- Jeżeli porównamy robustę i jakąś mieszankę z czystą arabiką - to
sklepowych. Prawie nikt nie podaje "daty palenia", a jedynie "najlepiej spożyć przed...". Nie ma więc określenia jednoznacznego, czy jest to produkt świeży, czy stary.<br>Dzięki ogólnopolskiej sieci mini - palarek "EXCELSO" palone jest na bieżąco według zapotrzebowania konsumentów. Mini - palarki sprzedają kawę w "detalu" i są równocześnie hurtowniami dla okolicznych sklepów. Zawsze podajemy "datę palenia". W tym systemie kawa "EXCELSO" musi być i jest najświeższa na rynku.<br>A WIĘC KTÓRA KAWA JEST NAJLEPSZA ???<br>- Jeżeli są to robusty lub mieszanki - to trudno obiektywnie odpowiedzieć, która jest lepsza. Decyduje gust i podatność na reklamę.<br>- Jeżeli porównamy robustę i jakąś mieszankę z czystą arabiką - to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego