Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
miło zapowiadający się wieczór. Może i lepiej...

...wybrać się do Akademii Piękna?
Wyciszenie i relaks, oczyszczenie organizmu, pielęgnacja ciała, rewitalizacja skóry twarzy, kształtowanie sylwetki, jogging, step, aerobic, body scalp i wiele jeszcze innych atrakcji czeka na ciebie w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze, pięknie położonym tuż nad morzem. Warto.

...GULniesz?
Zawsze wiedziałaś, że surferzy są sexy, a snowboardzistom też nic nie brakuje. Może dlatego, że noszą zegarki firmy Gul, które są nie tylko cool, ale też świetnej jakości: wodoodporne, wytrzymałe i mają 16 tys. możliwych kombinacji zegarków i pasków.

...powitać szampańsko roku 2000?
Oczywiście nic nowego nie odkrywamy, przecież co roku
miło zapowiadający się wieczór. Może i lepiej... <br><br>...wybrać się do Akademii Piękna?<br>Wyciszenie i relaks, oczyszczenie organizmu, pielęgnacja ciała, rewitalizacja skóry twarzy, kształtowanie sylwetki, jogging, step, aerobic, body scalp i wiele jeszcze innych atrakcji czeka na ciebie w hotelu Astor w Jastrzębiej Górze, pięknie położonym tuż nad morzem. Warto.<br><br>...GULniesz?<br>Zawsze wiedziałaś, że &lt;orig&gt;surferzy&lt;/&gt; są sexy, a &lt;orig&gt;snowboardzistom&lt;/&gt; też nic nie brakuje. Może dlatego, że noszą zegarki firmy Gul, które są nie tylko cool, ale też świetnej jakości: wodoodporne, wytrzymałe i mają 16 tys. możliwych kombinacji zegarków i pasków.<br><br>...powitać szampańsko roku 2000?<br>Oczywiście nic nowego nie odkrywamy, przecież co roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego