Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 4
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
pasażerów. Są nimi niewielkie misie.
Pluszowe zabawki są darem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Na razie do Zakopanego dotarło trzydzieści włochatych osobników i miejmy nadzieję, że mimo wszystko będą jak najrzadziej potrzebne.
Pluszowe misie przeznaczone są dla dzieci, które uległy wypadkowi lub z innych przyczyn transportowane są karetką pogotowia. Zestresowane chorobą, w obcym środowisku są zwykle przestraszone. Miś, jak potwierdziły to badania, pełni ogromną rolę psychologiczną. Uspokaja, pozwala zapomnieć o samotności.
Zabawki nie są jedynym prezentem od WOŚP dla zakopiańskiego szpitala. Pogotowie Ratunkowe otrzymało w zeszłym roku sztywną deskę do transportu w urazach kręgosłupa, zestawy kołnierzy usztywniających, laryngoskop z zestawem
pasażerów. Są nimi niewielkie misie.<br>Pluszowe zabawki są darem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Na razie do Zakopanego dotarło trzydzieści włochatych osobników i miejmy nadzieję, że mimo wszystko będą jak najrzadziej potrzebne.<br>Pluszowe misie przeznaczone są dla dzieci, które uległy wypadkowi lub z innych przyczyn transportowane są karetką pogotowia. Zestresowane chorobą, w obcym środowisku są zwykle przestraszone. Miś, jak potwierdziły to badania, pełni ogromną rolę psychologiczną. Uspokaja, pozwala zapomnieć o samotności.<br>Zabawki nie są jedynym prezentem od WOŚP dla zakopiańskiego szpitala. Pogotowie Ratunkowe otrzymało w zeszłym roku sztywną deskę do transportu w urazach kręgosłupa, zestawy kołnierzy usztywniających, laryngoskop z zestawem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!