Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 05.01 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ma.

Teraz mnie pan zaniepokoił. Służby powinny wiedzieć, co tam się dzieje.

Ale to nie WSI odpowiada za osłonę urzędów państwowych. Mamy natomiast swoich ludzi tam gdzie trzeba dbać o bezpieczeństwo sił zbrojnych RP.

Panie generale, wygłoszę ostrzeżenie w stylu profesora Nałęcza. Nad WSI wisi "opcja zerowa" czyli likwidacja. Zgoda?

Zgoda, wisi.

A pan jest człowiekiem, który tej służby broni. Im bardziej pan będzie wiarygodny, tym większą ma pan szansę WSI obronić. Jak pan teraz powie nieprawdę i jak to się wyda, to pana wiarygodność się skończy i pewnie będzie po WSI.

Chyba tak.

To może zamiast mówić "nie", lepiej powiedzieć
ma.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;Teraz mnie pan zaniepokoił. Służby powinny wiedzieć, co tam się dzieje.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Ale to nie WSI odpowiada za osłonę urzędów państwowych. Mamy natomiast swoich ludzi tam gdzie trzeba dbać o bezpieczeństwo sił zbrojnych RP.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;Panie generale, wygłoszę ostrzeżenie w stylu profesora Nałęcza. Nad WSI wisi "opcja zerowa" czyli likwidacja. Zgoda?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Zgoda, wisi.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;A pan jest człowiekiem, który tej służby broni. Im bardziej pan będzie wiarygodny, tym większą ma pan szansę WSI obronić. Jak pan teraz powie nieprawdę i jak to się wyda, to pana wiarygodność się skończy i pewnie będzie po WSI.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who4&gt;Chyba tak.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who3&gt;To może zamiast mówić "nie", lepiej powiedzieć
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego