Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Krzysiek
Rok powstania: 2003
powiem ci jak Matriksa ścierpieć nie mogłem to ten film mi się podobał.
A ja tam lubię Matriksa. Ale gorsza jest w sumie ta nowa część.
Nawet nie widziałem. Nawet mi się nie chciało tego oglądać.
A ja widziałem. To trzeba właśnie lubić Matriksa żeby to, żeby ścierpieć drugą część Znaczy w sumie ogólnie jak nakręcą trzecią, to podejrzewam, że ta druga część nabierze jakiegoś wyrazu, ale tak to nie wszystkim się może po... ale znam takie głosy, że się bardziej podobała niektórym osobom niż pierwsza właśnie, no nie wiem.
Wiesz każda myszka swój ogonek chwali, ale no , ale to Equilibrium
powiem ci jak Matriksa ścierpieć nie mogłem to ten film mi się podobał. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; A ja tam lubię Matriksa. Ale gorsza jest w sumie ta nowa część. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Nawet nie widziałem. Nawet mi się nie chciało tego oglądać. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; A ja widziałem. To trzeba właśnie lubić Matriksa żeby to, żeby ścierpieć drugą część Znaczy w sumie ogólnie jak nakręcą trzecią, to podejrzewam, że ta druga część nabierze jakiegoś wyrazu, ale tak to nie wszystkim się może &lt;unclear&gt;po&lt;/unclear&gt;... ale znam takie głosy, że się bardziej podobała niektórym osobom niż pierwsza właśnie, no nie wiem. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Wiesz każda myszka swój ogonek chwali, ale no , ale to Equilibrium
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!