Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
Oprószyć mąką, zasmażyć na złoty kolor i dodać do zupy razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem. Zagotować. Wieprzowinę pokroić na kawałki, włożyć do zupy razem z kiełbaskami i podgrzać.
DUŻO: WITAMIN A, B12, ŻELAZA
Dobra rada!
Grochówkę można także przyprawić majerankiem i podawać z grzankami lub kluskami z zlanego ciasta.
Zupa "rozmaitości" z fasolką i bobem
SKŁADNIKI NA 4 PORCJE:

Mięso umyć, osuszyć. Cebulę obrać, podzielić na połówki. Zagotować 1/4 litra wody z cebulą i ziarenkami pieprzu. Wsypać rosół w proszku, włożyć mięso, gotować pod przykryciem 20 min. marchewki oczyścić, umyć, pokroić w plasterki.
Włożyć do mięsa marchewkę. Gotować pod
Oprószyć mąką, zasmażyć na złoty kolor i dodać do zupy razem z przeciśniętym przez praskę czosnkiem. Zagotować. Wieprzowinę pokroić na kawałki, włożyć do zupy razem z kiełbaskami i podgrzać.<br>DUŻO: WITAMIN A, B12, ŻELAZA<br>Dobra rada!<br>Grochówkę można także przyprawić majerankiem i podawać z grzankami lub kluskami z zlanego ciasta.<br>Zupa "rozmaitości" z fasolką i bobem<br>SKŁADNIKI NA 4 PORCJE:<br>&lt;gap&gt;<br>Mięso umyć, osuszyć. Cebulę obrać, podzielić na połówki. Zagotować 1/4 litra wody z cebulą i ziarenkami pieprzu. Wsypać rosół w proszku, włożyć mięso, gotować pod przykryciem 20 min. marchewki oczyścić, umyć, pokroić w plasterki.<br>Włożyć do mięsa marchewkę. Gotować pod
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!