Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
krwi po czym następuje zatykanie tętnic. Dlatego korzystne byłoby dodanie do Pana codziennej dawki preparatu Bio-Chrom DIA 100. Pomoże to nie tylko w opóźnieniu postępu cukrzycy, ale i w utrzymaniu poziomu cholesterolu pod kontrolą.
Bardzo się staram zrobić coś ze swoją wagą, ale wydaje się, że nic nie działa. Zwracam uwagę na to, co jem, ograniczam porcje, spożywam jak najwięcej owoców i warzyw. Nawet zdecydowałam się na ćwiczenia, ale wydaje mi się, że nic to nie zmienia, waga ani drgnie. Czy jest jakiś sposób na poprawę sylwetki?
Przede wszystkim poradziłbym mniej koncentrować się na wadze a bardziej na proporcjach ciała. Rozumiem
krwi po czym następuje zatykanie tętnic. Dlatego korzystne byłoby dodanie do Pana codziennej dawki preparatu &lt;name type="prod"&gt;Bio-Chrom DIA 100&lt;/&gt;. Pomoże to nie tylko w opóźnieniu postępu cukrzycy, ale i w utrzymaniu poziomu cholesterolu pod kontrolą.<br>Bardzo się staram zrobić coś ze swoją wagą, ale wydaje się, że nic nie działa. Zwracam uwagę na to, co jem, ograniczam porcje, spożywam jak najwięcej owoców i warzyw. Nawet zdecydowałam się na ćwiczenia, ale wydaje mi się, że nic to nie zmienia, waga ani drgnie. Czy jest jakiś sposób na poprawę sylwetki?<br>Przede wszystkim poradziłbym mniej koncentrować się na wadze a bardziej na proporcjach ciała. Rozumiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego