Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
coś komuś nie podoba, to nie mówi delikatnie: a może by pani? Dlatego wierzę, że ta praca powoduje depresje, problemy z narkotykami.
COSMO: Ciebie to ominęło?
O.N.: Tak, chyba dlatego, że nie traktowałam sprawy poważnie - przede wszystkim miałam swoją szkołę filmową. To była tylko przygoda i forma zarobku.
COSMO: Zwracasz uwagę na modę?
O.N.: Cenię wygodę i praktyczność. Noszę buty na płaskim obcasie, bardzo wygodne. Od pewnego czasu zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy dobrej jakości. Lubię też ubrania projektowane dla mnie przez Maćka Zienia, który robi to fantastycznie. Jest entuzjastą, jeździ po Europie i zwozi materiały. Wie, co lubię.
COSMO
coś komuś nie podoba, to nie mówi delikatnie: a może by pani? Dlatego wierzę, że ta praca powoduje depresje, problemy z narkotykami. <br>COSMO: Ciebie to ominęło?<br>O.N.: Tak, chyba dlatego, że nie traktowałam sprawy poważnie - przede wszystkim miałam swoją szkołę filmową. To była tylko przygoda i forma zarobku.<br>COSMO: Zwracasz uwagę na modę?<br>O.N.: Cenię wygodę i praktyczność. Noszę buty na płaskim obcasie, bardzo wygodne. Od pewnego czasu zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy dobrej jakości. Lubię też ubrania projektowane dla mnie przez Maćka Zienia, który robi to fantastycznie. Jest entuzjastą, jeździ po Europie i zwozi materiały. Wie, co lubię.<br>COSMO
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego