Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Instytutu Pamięci Narodowej Leon Kieres.
Wyjaśnił on, że wielu świadków, zeznających w śledztwie IPN-u w sprawie Jedwabnego mówi, że w Radziłowie doszło do podobnego mordu Żydów.
Także prof. historii Tomasz Strzembosz uważa, że IPN powinien prowadzić badania w sprawie Radziłowa. Powiedział, że "w Radziłowie doszło do takiego samego mordu Żydów jak w Jedwabnem, tylko trzy dni wcześniej."

(PAP)Reklama, skandale i sztuka

Reklama jest ważnym elementem życia, przemawia nie tylko do portfela, lecz i do wyobraźni. Wielu do dziś pamięta "Ociec, prać?" - ale tylko w proszku takim to a takim."

Cezary Leżeński, patrz str. 6Rekordowe bezrobocie

Już ósmy miesiąc
Instytutu Pamięci Narodowej Leon Kieres.<br>Wyjaśnił on, że wielu świadków, zeznających w śledztwie IPN-u w sprawie Jedwabnego mówi, że w Radziłowie doszło do podobnego mordu Żydów.<br>Także prof. historii Tomasz Strzembosz uważa, że IPN powinien prowadzić badania w sprawie Radziłowa. Powiedział, że "w Radziłowie doszło do takiego samego mordu Żydów jak w Jedwabnem, tylko trzy dni wcześniej."<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Reklama, skandale i sztuka&lt;/&gt;<br><br>Reklama jest ważnym elementem życia, przemawia nie tylko do portfela, lecz i do wyobraźni. Wielu do dziś pamięta "Ociec, prać?" - ale tylko w proszku takim to a takim."<br><br>&lt;au&gt;Cezary Leżeński, patrz str. 6&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rekordowe bezrobocie&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Już ósmy miesiąc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego