Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
na tej podstawie szkoła zostaje włączona do programu dożywiania.
Jednym ze źródeł finansowania akcji jest Polska Strona Głodu. Dlatego właśnie warto klikać w brzuszek pajacyka (www.pajacyk.pl). Pieniądze uzyskane od sponsorów Polska Akcja Humanitarna przeznacza na obiady dla dzieci.
Pieniądze dla szkół objętych akcją przekazywane są w trzymiesięcznych transzach. Żywność na obiady można kupować tylko na rachunki. Na miesiąc przed otrzymaniem kolejnej dotacji szkoła musi rozliczyć się z wydatków.

Dobroczynny Internet
Polska Strona Głodu wzorowana jest na istniejącej od dwóch lat stronie międzynarodowej. Na pomysł stworzenia takiej strony wpadł pewien Amerykanin, który chciał wykorzystać siłę i zasięg Internetu do celów
na tej podstawie szkoła zostaje włączona do programu dożywiania.<br>Jednym ze źródeł finansowania akcji jest Polska Strona Głodu. Dlatego właśnie warto klikać w brzuszek pajacyka (www.pajacyk.pl). Pieniądze uzyskane od sponsorów Polska Akcja Humanitarna przeznacza na obiady dla dzieci.<br>Pieniądze dla szkół objętych akcją przekazywane są w trzymiesięcznych transzach. Żywność na obiady można kupować tylko na rachunki. Na miesiąc przed otrzymaniem kolejnej dotacji szkoła musi rozliczyć się z wydatków.<br><br>&lt;tit1&gt;Dobroczynny Internet&lt;/&gt;<br>Polska Strona Głodu wzorowana jest na istniejącej od dwóch lat stronie międzynarodowej. Na pomysł stworzenia takiej strony wpadł pewien Amerykanin, który chciał wykorzystać siłę i zasięg Internetu do celów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!