Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
Od świąt do sylwestra nic nie jem, ćwiczę jak wściekła i z trudem wciskam się w wieczorową kieckę".) W tym roku doznałam olśnienia. Jeśli sama nie potrafię uporać się z Widmem Baleronu, pora wezwać na pomoc fachowca. Dietetyczka i psycholog pilnie poszukiwani!
- Trzeba jeść wszystko! - Lucyna Pachocka, dietetyczka z Instytutu Żywności i Żywienia, ku mojemu przerażeniu okazuje się wielką zwolenniczką świątecznego stołu. Zdecydowanie popiera próbowanie wszelkich potraw, nie tylko w Wigilię, ale i przez dwa następne dni. I to nie ze względu na tradycję, a zasady zdrowego żywienia!

Często i gęsto

- To świetna okazja, by wreszcie zacząć prawidłowo się odżywiać. Już
Od świąt do sylwestra nic nie jem, ćwiczę jak wściekła i z trudem wciskam się w wieczorową kieckę".) W tym roku doznałam olśnienia. Jeśli sama nie potrafię uporać się z Widmem Baleronu, pora wezwać na pomoc fachowca. Dietetyczka i psycholog pilnie poszukiwani! <br>- Trzeba jeść wszystko! - Lucyna Pachocka, dietetyczka z Instytutu Żywności i Żywienia, ku mojemu przerażeniu okazuje się wielką zwolenniczką świątecznego stołu. Zdecydowanie popiera próbowanie wszelkich potraw, nie tylko w Wigilię, ale i przez dwa następne dni. I to nie ze względu na tradycję, a zasady zdrowego żywienia!<br><br>&lt;tit&gt;Często i gęsto&lt;/&gt;<br><br>- To świetna okazja, by wreszcie zacząć prawidłowo się odżywiać. Już
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego