Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Warszawy
Nr: 19.11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Sam doświadczałem tego uczucia, kiedy chciałem pomóc. Wolałem jednak dać nie pieniądze a kupić żywność (chleb, mleko) i zdarzyło mi się dostać tą torebką po głowie, bo nie o to oczekującemu pomocy chodziło. Na terenie województwa jest znacznie mniej organizacji pozarządowych świadczących pomoc. Stąd staramy się organizować pomoc systemową. Bank Żywności SOS gromadzi np. płody rolne i artykuły spożywcze i później przekazuje do domów pomocy społecznej, jadłodajni.


POGODA

PONIEDZIAŁEK
Zachmurzenie duże. Po południu lokalne rozpogodzenia. Miejscami deszcz. Temp. maks. od 4 do 5° C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

WTOREK
W nocy dość pogodnie. Temp. min. od -4
Sam doświadczałem tego uczucia, kiedy chciałem pomóc. Wolałem jednak dać nie pieniądze a kupić żywność (chleb, mleko) i zdarzyło mi się dostać tą torebką po głowie, bo nie o to oczekującemu pomocy chodziło. Na terenie województwa jest znacznie mniej organizacji pozarządowych świadczących pomoc. Stąd staramy się organizować pomoc systemową. Bank Żywności SOS gromadzi np. płody rolne i artykuły spożywcze i później przekazuje do domów pomocy społecznej, jadłodajni.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;POGODA&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PONIEDZIAŁEK&lt;/&gt;<br>Zachmurzenie duże. Po południu lokalne rozpogodzenia. Miejscami deszcz. Temp. maks. od 4 do 5° C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.<br><br>&lt;tit&gt;WTOREK&lt;/&gt;<br>W nocy dość pogodnie. Temp. min. od -4
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego