Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy sprzętu komputerowego
Rok: 2000
produktem jest system bezpiecznej poczty elektronicznej PEM-HEART, który w chwili obecnej funkcjonuje w ponad 30 bankach w Polsce.
Prowadzimy także szkolenia oraz wykonujemy ekspertyzy dotyczące aspektów organizacyjnych i technicznych ochrony informacji.
Jesteśmy organizatorem dorocznej Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. W konferencji uczestniczą głównie osoby reprezentujące sektor bankowy i urzędy państwowe, a ponadto pracownicy uczelni i firm prywatnych. W opinii wielu uczestników jest to najlepsza konferencja w dziedzinie ochrony informacji odbywająca się w Polsce.
Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących opracowane w Polsce, szeroko stosowane na rynku polskim, i w związku z tym sprawdzone w naszych warunkach, systemy kryptograficznej ochrony informacji.
Zawarte w
produktem jest system bezpiecznej poczty elektronicznej PEM-HEART, który w chwili obecnej funkcjonuje w ponad 30 bankach w Polsce.<br>Prowadzimy także szkolenia oraz wykonujemy ekspertyzy dotyczące aspektów organizacyjnych i technicznych ochrony informacji.<br>Jesteśmy organizatorem dorocznej Krajowej Konferencji Zastosowań Kryptografii. W konferencji uczestniczą głównie osoby reprezentujące sektor bankowy i urzędy państwowe, a ponadto pracownicy uczelni i firm prywatnych. W opinii wielu uczestników jest to najlepsza konferencja w dziedzinie ochrony informacji odbywająca się w Polsce.<br>Jesteśmy jedną z niewielu firm oferujących opracowane w Polsce, szeroko stosowane na rynku polskim, i w związku z tym sprawdzone w naszych warunkach, systemy kryptograficznej ochrony informacji.<br>Zawarte w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego