Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2004
a wydatki pod kontrolą!
IdeaMIX TP to nowy plan taryfowy stworzony z myśl o Klientach TELEKOMUNIKCJI POLSKIEJ. IdeaMIX TP to tanie rozmowy i wydatki pod kontrolą.
Dostępny tylko w salonach Telepunkt, plan IdeaMIX TP, to połączenie telefonu na abonament i telefonu na kartę. Masz pewność, co do swoich miesięcznych rachunków, a ponadto:
miesięczny abonament to tylko 29,90 zł
tanie rozmowy z numerami stacjonarnymi oraz wewnątrz sieci Idea - tylko 79 gr
dzięki usłudze Numer Domowy łączysz się najtaniej, bo już za 16 gr z wybranym numerem TELEKOMUNIKCJI POLSKIEJ.
Poczta głosowa TP
Czy wiesz, że...
już milion rodzin korzysta z poczty głosowej TP
a wydatki pod kontrolą!<br>IdeaMIX TP to nowy plan taryfowy stworzony z myśl o Klientach TELEKOMUNIKCJI POLSKIEJ. IdeaMIX TP to tanie rozmowy i wydatki pod kontrolą.<br>Dostępny tylko w salonach Telepunkt, plan IdeaMIX TP, to połączenie telefonu na abonament i telefonu na kartę. Masz pewność, co do swoich miesięcznych rachunków, a ponadto: <br>miesięczny abonament to tylko 29,90 zł &lt;gap&gt;<br>tanie rozmowy z numerami stacjonarnymi oraz wewnątrz sieci &lt;name type="org"&gt;Idea&lt;/&gt; - tylko 79 gr &lt;gap&gt;<br>dzięki usłudze Numer Domowy łączysz się najtaniej, bo już za 16 gr &lt;gap&gt; z wybranym numerem TELEKOMUNIKCJI POLSKIEJ.<br>Poczta głosowa TP<br>Czy wiesz, że...<br>już milion rodzin korzysta z poczty głosowej TP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego