Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.02 (27)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Dudek. - A o kontuzji pachwiny już prawie zapomniałem...
Wbrew zapowiedziom w zespole Portsmouth nie zadebiutował Sebastian Olszar (22 l.). Reprezentanta młodzieżówki nie było nawet na ławce rezerwowych w meczu przeciw Wolverhampton.
DARIUSZ ŁUSZCZYNA

RicardoOliveira pozwolił Valencii odetchnąć
Valencia zakończyła wreszcie serię trzech ligowych porażek. Rozgromiła na wyjeździe Malagę 6:1, a trzy bramki dla gości strzelił Brazylijczyk Ricardo Oliveira.
Dla tego piłkarza to już drugi hat-trick w tym sezonie. O 23-letnim napastniku zaczyna się robić coraz głośniej. W lidze hiszpańskiej pojawił się w lipcu i pierwotnie miał grać w Betisie Sevilla. W ostatniej chwili Valencia przebiła konkurentów.
Oliveira przyjechał
Dudek. &lt;q&gt;- A o kontuzji pachwiny już prawie zapomniałem...&lt;/&gt;<br>Wbrew zapowiedziom w zespole Portsmouth nie zadebiutował Sebastian Olszar (22 l.). Reprezentanta młodzieżówki nie było nawet na ławce rezerwowych w meczu przeciw Wolverhampton.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;DARIUSZ ŁUSZCZYNA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;RicardoOliveira pozwolił Valencii odetchnąć&lt;/&gt;<br>Valencia zakończyła wreszcie serię trzech ligowych porażek. Rozgromiła na wyjeździe Malagę 6:1, a trzy bramki dla gości strzelił Brazylijczyk Ricardo Oliveira.<br>Dla tego piłkarza to już drugi hat-trick w tym sezonie. O 23-letnim napastniku zaczyna się robić coraz głośniej. W lidze hiszpańskiej pojawił się w lipcu i pierwotnie miał grać w Betisie Sevilla. W ostatniej chwili Valencia przebiła konkurentów.<br>Oliveira przyjechał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego