Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2908
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
Ministerstwa Finansów, podatnik nie będzie raczej pytać z wyrzutem - i kto za to płaci? Może nawet będzie dumny z tego, że to on jest jej sponsorem. Witryna prezentuje bowiem wysoki poziom i zawiera wszelkie informacje przydatne obywatelom.
Wita nas informacja o inflacji w ostatnim miesiącu. Potem, oprócz wiadomości o PIT-ach i ściągach, jak je wypełniać, można pobrać pliki z formularzami zeznań podatkowych. Oszczędzi to nam wizyty w izbie skarbowej. Kto się interesuje szerzej stanem finansów publicznych, przejrzy ustawę budżetową lub informacje o zadłużeniu państwa. Może też wysłać e-mail do ministerstwa lub przeszukać zakamarki witryny za pomocą podręcznej wyszukiwarki.
Ciekawe
Ministerstwa Finansów, podatnik nie będzie raczej pytać z wyrzutem - i kto za to płaci? Może nawet będzie dumny z tego, że to on jest jej sponsorem. Witryna prezentuje bowiem wysoki poziom i zawiera wszelkie informacje przydatne obywatelom.<br>Wita nas informacja o inflacji w ostatnim miesiącu. Potem, oprócz wiadomości o PIT-ach i ściągach, jak je wypełniać, można pobrać pliki z formularzami zeznań podatkowych. Oszczędzi to nam wizyty w izbie skarbowej. Kto się interesuje szerzej stanem finansów publicznych, przejrzy ustawę budżetową lub informacje o zadłużeniu państwa. Może też wysłać e-mail do ministerstwa lub przeszukać zakamarki witryny za pomocą podręcznej wyszukiwarki.<br>Ciekawe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!