Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kultura
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok wydania: 1978
Rok powstania: 2005
ceni ich pracę. Jeśli będą kandydaci, z największą przyjemnością zajmiemy się tym, aby zorganizować im stanowisko pracy. Nie powinno tu bić żadnych problemów".
W sprawach rehabilitacji i zatrudnienia jest jeszcze jeden problem, trudny do rozwiązania. Chodzi mianowicie o ludzi, którzy przed zaistnieniem inwalidztwa osiągnęli wysoki poziom wykształcenia i fachowości. Ich adaptacja zawodowa w nowych warunkach, zgodnie z ich kwalifikacjami, nie zawsze przynosi pozytywne rezultaty. Ale czy notowane w tej dziedzinie niepowodzenia mają od razu przekreślać dorobek wielu ludzi i świadczyć o zacofaniu polskiego modelu rehabilitacji, który nie jest zamkniętym systemem i stale się rozwija.
Przed kilkudziesięciu czy kilkunastu laty praca zawodowa
ceni ich pracę. Jeśli będą kandydaci, z największą przyjemnością zajmiemy się tym, aby zorganizować im stanowisko pracy. Nie powinno tu bić żadnych problemów"&lt;/&gt;. <br>W sprawach rehabilitacji i zatrudnienia jest jeszcze jeden problem, trudny do rozwiązania. Chodzi mianowicie o ludzi, którzy przed zaistnieniem inwalidztwa osiągnęli wysoki poziom wykształcenia i fachowości. Ich adaptacja zawodowa w nowych warunkach, zgodnie z ich kwalifikacjami, nie zawsze przynosi pozytywne rezultaty. Ale czy notowane w tej dziedzinie niepowodzenia mają od razu przekreślać dorobek wielu ludzi i świadczyć o zacofaniu polskiego modelu rehabilitacji, który nie jest zamkniętym systemem i stale się rozwija. <br>Przed kilkudziesięciu czy kilkunastu laty praca zawodowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego