Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
na swój sposób, swoim językiem. I powstał "Piotruś". Z "Romeem i Julią" było troszeczkę podobnie. Widziałem wersję francuską, która też mi się bardzo spodobała. Pomyślałem, że trzeba zmierzyć się z tym tematem. Bierze się to więc trochę z przekory, aby zrobić coś po swojemu. Ale to nie jest tylko kolejna adaptacja dramatu Szekspira. Nie można tu przecenić oryginalnej muzyki Janusza Stokłosy, która momentami będzie brzmieć klasycznie, mimo że chcemy opowiadać tę historię współczesnym językiem. Trudno będzie to porównać z czymkolwiek, co do tej pory zaistniało. Historia podobna, znana każdemu, ale musical na ten temat tutaj powstanie pierwszy raz.
Jaki jest proces
na swój sposób, swoim językiem. I powstał "Piotruś". Z "Romeem i Julią" było troszeczkę podobnie. Widziałem wersję francuską, która też mi się bardzo spodobała. Pomyślałem, że trzeba zmierzyć się z tym tematem. Bierze się to więc trochę z przekory, aby zrobić coś po swojemu. Ale to nie jest tylko kolejna adaptacja dramatu Szekspira. Nie można tu przecenić oryginalnej muzyki Janusza Stokłosy, która momentami będzie brzmieć klasycznie, mimo że chcemy opowiadać tę historię współczesnym językiem. Trudno będzie to porównać z czymkolwiek, co do tej pory zaistniało. Historia podobna, znana każdemu, ale musical na ten temat tutaj powstanie pierwszy raz. <br>Jaki jest proces
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!