Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: listy i ulotki polityczne i społeczne
Rok: 2000
Pawła Barańskiego jakie podejmował wobec nas w latach 1997-98 i który kandyduje obecnie do Rady Powiatu z Państwa okręgu Warszawa-Ursynów.
Byliśmy i jesteśmy do dnia dzisiejszego obiektem uporczywych ataków władz Gminy Wilanów. Wszystko zaczęło się w październiku 1997r - w momencie gdy zaawansowaną w połowie budowę hali magazynowej postanowiliśmy adaptować do celów produkcji okien PCV.
Produkcja okien odbywała się już wcześniej na terenie naszej posesji (zgodnie z wpisem do ewidencji o działalności gospodarczej) w bardziej prowizorycznych warunkach. Więc dlaczego przeniesienie jej do nowowybudowanej, okazałej hali wzbudziło w urzędnikach taki gromki protest? Wszystkie nasze próby formalnej i zgodnej z przepisami zmiany
Pawła Barańskiego jakie podejmował wobec nas w latach 1997-98 i który kandyduje obecnie do Rady Powiatu z Państwa okręgu Warszawa-Ursynów.<br>Byliśmy i jesteśmy do dnia dzisiejszego obiektem uporczywych ataków władz Gminy Wilanów. Wszystko zaczęło się w październiku 1997r - w momencie gdy zaawansowaną w połowie budowę hali magazynowej postanowiliśmy adaptować do celów produkcji okien PCV.<br>Produkcja okien odbywała się już wcześniej na terenie naszej posesji (zgodnie z wpisem do ewidencji o działalności gospodarczej) w bardziej prowizorycznych warunkach. Więc dlaczego przeniesienie jej do nowowybudowanej, okazałej hali wzbudziło w urzędnikach taki gromki protest? Wszystkie nasze próby formalnej i zgodnej z przepisami zmiany
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!