Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Celem organizacji jest zmniejszenie do 2008 roku spożycia narkotyków o połowę. Aby osiągnąć założony cel i widocznie zredukować lub nawet wyeliminować produkcję w wyznaczonym czasie, konieczne jest zjednoczenie sił różnych organizacji.
Raport amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) z 1997 roku mówi, że przedsiębiorstwa narkotykowe uczyły się na własnych błędach i adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.
Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby uniknąć wpadki i łatwiej uprać pieniądze używają coraz nowocześniejszych technik.
CIA ujawnia, że zdjęcia satelitarne pokazują zmniejszenie produkcji kokainy w Peru spowodowało wzrost niektórych upraw
Celem organizacji jest zmniejszenie do 2008 roku spożycia narkotyków o połowę. Aby osiągnąć założony cel i widocznie zredukować lub nawet wyeliminować produkcję w wyznaczonym czasie, konieczne jest zjednoczenie sił różnych organizacji.<br>Raport amerykańskiej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) z 1997 roku mówi, że przedsiębiorstwa narkotykowe uczyły się na własnych błędach i adaptowały nowe metody, aby ominąć prawo.<br>Według autorów przerażające jest to, że narkotykowy świat stał się tak bardzo urozmaicony i wyrafinowany. Agenci uważają, iż przemytnicy, aby uniknąć wpadki i łatwiej uprać pieniądze używają coraz nowocześniejszych technik.<br>CIA ujawnia, że zdjęcia satelitarne pokazują zmniejszenie produkcji kokainy w Peru spowodowało wzrost niektórych upraw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego