Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Sztuka
Nr: 3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1974
Zapiecka" kształtują się od 390 tys. zł do 950 tys. zł., niezależnie od wcale nie tak niskich obrotów dewizowych. Wyciągając wnioski z tego faktu dyrekcja "Desy" zamierza rozbudować system swych galerii. Niebawem zostanie otwarta podobna jednostka w Gdyni, a jeszcze przed świętem lipcowym Kraków uzyska nowe, specjalnie dla tych celów adaptowane pomieszczenia w tzw. "kramach" przy ulicy Stolarskiej. Trwają starania o przydział dalszych lokali tak, ażeby już w niedalekiej przyszłości galerie "Desy" występowały we wszystkich najważniejszych krajowych ośrodkach artystycznych.
Działalność galerii, które będą posiadały przede wszystkim charakter promocyjny, nie ograniczy zakresu programowego salonów "Desy". Te ostatnie jednak nie rezygnując z rozprowadzania
Zapiecka" kształtują się od 390 tys. zł do 950 tys. zł., niezależnie od wcale nie tak niskich obrotów dewizowych. Wyciągając wnioski z tego faktu dyrekcja "Desy" zamierza rozbudować system swych galerii. Niebawem zostanie otwarta podobna jednostka w Gdyni, a jeszcze przed świętem lipcowym Kraków uzyska nowe, specjalnie dla tych celów adaptowane pomieszczenia w tzw. "kramach" przy ulicy Stolarskiej. Trwają starania o przydział dalszych lokali tak, ażeby już w niedalekiej przyszłości galerie "Desy" występowały we wszystkich najważniejszych krajowych ośrodkach artystycznych.<br>Działalność galerii, które będą posiadały przede wszystkim charakter promocyjny, nie ograniczy zakresu programowego salonów "Desy". Te ostatnie jednak nie rezygnując z rozprowadzania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!