Typ tekstu: Prasa
Autor: Łotysz Stanisław
Tytuł: Brukowiec Ochlański
Miejsce wydania: Ochla
Rok: 2003
kolejowy (ostatni pociąg odjechał jakieś 50 lat temu) i lotniczy. Linię kolejową rozebrano a lotnisko bombowców zaorano. Od wojny nie było używane bo i bombardować nie byłoby czego, no chyba, że sąsiednią Świdnicę, w ramach porachunków parafialnych....
Z ostatniej chwili: Zubożała oferta komunikacyjna adresowana do Ochalpusów. Aktualnie nieczynny teleporter zostanie adaptowany na kolejny sklep spożywczy.
Skandal.
Oto aktualna trasa autobusu linii nr 27. To dla tych, którzy się do nas wybierają. Jeśli masz zainstalowany sterownik Flash'a i czas na ściągnięcie 19 kB to zerknij.
8.02.2001
Gminie, zwolnij!
Pomyślnie zakończony II Etap Asfaltyzacji przeniósł nas, wsiowych, do Europy w błyskawicznym
kolejowy (ostatni pociąg odjechał jakieś 50 lat temu) i lotniczy. Linię kolejową rozebrano a lotnisko bombowców zaorano. Od wojny nie było używane bo i bombardować nie byłoby czego, no chyba, że sąsiednią Świdnicę, w ramach porachunków parafialnych....<br>Z ostatniej chwili: Zubożała oferta komunikacyjna adresowana do &lt;orig&gt;Ochalpusów&lt;/&gt;. Aktualnie nieczynny teleporter zostanie adaptowany na kolejny sklep spożywczy. <br>Skandal. <br>Oto aktualna trasa autobusu linii nr 27. To dla tych, którzy się do nas wybierają. Jeśli masz zainstalowany sterownik Flash'a i czas na ściągnięcie 19 kB to zerknij. <br>8.02.2001&lt;/&gt;<br>&lt;div type="art" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Gminie, zwolnij!&lt;/&gt;<br>Pomyślnie zakończony II Etap &lt;orig&gt;Asfaltyzacji&lt;/&gt; przeniósł nas, wsiowych, do Europy w błyskawicznym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!