Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
się tą samą dziewczyną - Susan. Sandy ciągle wierzy w prawdziwą miłość. Wkrótce Sandy i Susan stają na ślubnym kobiercu. Mijają lata. Nadal wolny i niezależny Jonathan wdaje się w kolejne burzliwe romanse.
Natomiast Sandy nie jest szczęśliwy w małżeństwie. Pewnego dnia przyjaciele wspominają dawne czasy...
1:10 ale kino!Forman adaptuje powieść Doctorowa

muzyczny

Nowy Jork 1906 roku. Bohaterem opowieści jest Coaulhouse Walker, murzyński pianista stylu ragtime, który zostaje skonfrontowany z uprzedzeniami i skutkami rasizmu. Pewnego dnia biali sąsiedzi demolują jego nowy samochód. Przed sądem Walker orientuje się jednak, że jako "kolorowy" nie ma żadnych szans z białymi sprawcami.
Wkrótce jego
się tą samą dziewczyną - Susan. Sandy ciągle wierzy w prawdziwą miłość. Wkrótce Sandy i Susan stają na ślubnym kobiercu. Mijają lata. Nadal wolny i niezależny Jonathan wdaje się w kolejne burzliwe romanse.<br>Natomiast Sandy nie jest szczęśliwy w małżeństwie. Pewnego dnia przyjaciele wspominają dawne czasy...<br>1:10 ale kino!&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Forman adaptuje powieść Doctorowa&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;muzyczny&lt;/&gt;<br><br>Nowy Jork 1906 roku. Bohaterem opowieści jest Coaulhouse Walker, murzyński pianista stylu ragtime, który zostaje skonfrontowany z uprzedzeniami i skutkami rasizmu. Pewnego dnia biali sąsiedzi demolują jego nowy samochód. Przed sądem Walker orientuje się jednak, że jako "kolorowy" nie ma żadnych szans z białymi sprawcami.<br>Wkrótce jego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego