Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 12
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
oraz Oddziału Terenowego Akcji Wyborczej "Solidarność" w Zakopanem, p. Andrzeja Szkaradka - przewodniczącego Zarządu Regionu Małopolska NSZZ Solidarność w Krakowie, p. Mariana Krzaklewskiego - przewodniczącego NSZZ "Solidarność" w Gdańsku, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Zarządu Regionu Małopolska NSZZ "Solidarność" w Krakowie, przewodniczącego Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ "Solidarność" w Gdańsku i mogę tylko stwierdzić, iż adresaci nie respektują ustaleń zawartych w STATUCIE NSZZ "Solidarność" oraz podstawowych przepisów zawartych w kodeksie postępowania administracyjnego.
Ponieważ nie zgadzam się z takim lekceważeniem zwykłego członka Związku oraz "mojej komisji", będę oczekiwał na odpowiedź wyjaśniającą monitorowane sprawy.
Nie uzyskanie odpowiedzi w terminie przewidzianym w KPA uznam za wyrażenie zgody na opublikowanie
oraz Oddziału Terenowego Akcji Wyborczej "Solidarność" w Zakopanem, p. Andrzeja Szkaradka - przewodniczącego Zarządu Regionu Małopolska NSZZ Solidarność w Krakowie, p. Mariana Krzaklewskiego - przewodniczącego NSZZ "Solidarność" w Gdańsku, przewodniczącego Komisji Rewizyjnej Zarządu Regionu Małopolska NSZZ "Solidarność" w Krakowie, przewodniczącego Krajowej Komisji Rewizyjnej NSZZ "Solidarność" w Gdańsku i mogę tylko stwierdzić, iż adresaci nie respektują ustaleń zawartych w STATUCIE NSZZ "Solidarność" oraz podstawowych przepisów zawartych w kodeksie postępowania administracyjnego.<br>Ponieważ nie zgadzam się z takim lekceważeniem zwykłego członka Związku oraz "mojej komisji", będę oczekiwał na odpowiedź wyjaśniającą monitorowane sprawy.<br>Nie uzyskanie odpowiedzi w terminie przewidzianym w KPA uznam za wyrażenie zgody na opublikowanie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego